Харківщина станом на ранок 11 жовтня: основні події

11.10.2022 08:49 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

Основні події Харківської області станом на ранок 11 жовтня.

 • На Слобожанському напрямку ворог протягом дня обстрілював з артилерії та танків райони населених пунктів Івашки, Стрілеча, Гурівка, Кам’янка, Дворічна, Стельмахівка, Борщова, Сотницький Козачок, Гур’їв Козачок, Козача Лопань, Вільхуватка та Чугунівка.
  «Противник не здатен зупинити успішний контрнаступ Сил оборони на Харківському та Херсонському напрямках, тому намагається залякати та посіяти паніку серед населення України», – повідомляють у Генштабі ЗСУ.
 • «Звертаємося до жителів Харківщини: не ігноруйте сигналів тривоги. Перебувайте в укриттях!», – закликає жителів області очільник ХОВА Олег Синєгубов.
 • Станом на 11 жовтня унаслідок бойових дій на Харківщині постраждали 252 дитини. Це один з найбільших показників на території України.
 • Рятувальники здійснили 36 оперативних виїздів: 7 – на ліквідацію пожеж, з яких 1 трапилась через бойові дії, 2 – на аварійно-рятувальні роботи, 19 – для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам, ще 8 були інші виїзди.
 • Піротехнічні підрозділи вилучили та знешкодили 404 вибухонебезпечні предмети.
 • У деокуповані міста Куп'янськ та Ізюм за допомогою цистерн було доставлено більше 65 т питної та технічної води.
 • Продовжив роботу зведений загін ДСНС, метою якого є відновлення нормального життя на звільнених територіях Харківської області.
  – Цієї доби бійці загону працювали в Ізюмі, де продовжили аварійно-рятувальні роботи на трьох зруйнованих об’єктах. За допомогою важкої інженерної техніки вони розбирали завали та демонтували зруйновані будівельні конструкції.
  – На трьох об’єктах проводились відновлювальні роботи. Там рятувальники влаштовували перекриття дахів, забивали вікна плівкою та іншими будівельними матеріалами.
  – Продовжились роботи щодо влаштування переправи, а також під'їзних шляхів до неї, забезпечення електроенергією водяної свердловини, місць гарячого харчування тощо.
 • У Балаклії тривали відновлювальні роботи на житловому двоповерховому будинку на вул. Івана Франка, 26. Там було перекрито 400 кв. м даху. Окрім цього, у місті проводились і інші роботи з відновлення.
Автор: Юлія Гнатченко