Рашисти завдали ракетного удару по місту в Харківській області

07.09.2022 09:57 Новини
Наслідки нічного обстрілу Харкова та Змійова/ Харківська обласна прокуратура Наслідки нічного обстрілу Харкова та Змійова/ Харківська обласна прокуратура

Уночі з 6 на 7 вересня російські військовослужбовці завдали ракетного удару по двох містах: Харкову та Змієву Чугуївського району.

Протягом доби окупанти обстрілювали населені пункти Богодухівського, Чугуївського, Харківського та Ізюмського районів Харківської області. На місцях влучань є руйнування житлових будинків та господарських споруд. У деяких з них згодом сталися пожежі.

Так минулої доби унаслідок ракетного удару отримали поранення мешканці селища Печеніги Чугуївського району: 17-річний юнак та 45-річний чоловік. На теренах Богодухівщини постраждали дві жінки: 41 та 51 років. Повідомляється, що стан постраждалих легкий та середній.

Уже сьогодні, близько 00:30 ночі, загарбники завдали ще одного ракетного удару по Харкову, а саме Немишлянському району. Одне з влучань сталося на території готельного комплексу. Унаслідок події загорілася автомийка, яка знаходилася поруч. Також вибито вікна в сусідній багатоповерхівці. Друга ракета влучила в землю недалеко від одного з підприємств у тому ж районі.