Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на 23 травня

23.05.2022 08:41 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала оновлену інформацію по Харківській області станом на 7:00 23 травня.

Протягом доби рятувальники здійснили 19 оперативних виїздів.  Серед них: на ліквідацію пожеж — 10, у тому числі спричинених обстрілами — 2, а також 8 займань, які сталися з інших причин. Крім того, 1 раз працівники ДСНС виїжджали для проведення аварійно-рятувальних робіт, 6 — для надання допомоги населенню та співробітникам поліції, 2 були інші виїзди.

Одна з пожеж виникла в Київському районі Харкова. О 12:40 уламок ворожого снаряда потрапив до приватного будинку, і в результаті цього загорілись домашні речі на площі 1,5 кв. м. Повідомляється, що рятувальники 22-ї ДРПЧ оперативно ліквідували це займання.

Трохи згодом, о 01:55 23 травня стався обстріл одного з населених пунктів Чугуївського району, що у Харківській області. На місці події горіли одразу 4 приватні оселі, 2 господарчі споруди, магазин та кафе. Загальна площа пожежі склала близько 400 кв. м. Цього разу з вогнем боролись рятувальники 50-ї ДРПЧ. Остаточно його було ліквідовано о 4:50.

До того ж протягом дня рятувальники виїздили до Київського району Харкова. Нагадаємо, що він зазнав обстрілів о 12:30 того ж дня. Повідомляється, що постраждали приватні оселі та православний храм, в якому працівники ДСНС проводили роботи з демонтажу віконних рам та скла.

Проводились аварійно-рятувальні роботи в зруйнованому будинку Салтівського району міста.