Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на 7 червня

07.06.2022 09:13 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала оновлену інформацію по Харківській області станом на 8:00 7 червня.

Протягом минулої доби рятувальники здійснили 37 оперативних виїздів, з них: на ліквідацію пожеж — 19, з яких 8 —  унаслідок обстрілів, а також 11 пожеж, які сталися з інших причин. До того ж 5 разів працівники ДСНС виїжджали для проведення аварійно-рятувальних робіт, 1 раз на допомогу комунальним службам, 6 —  для надання допомоги населенню, а також 6 були інші виїзди.

Усі пожежі, які сталися через обстріли, були зафіксовані в Київському (2) районі Харкова, а також Ізюмському (1), Чугуївському (2), Харківському (1) та Богодухівському (2) районах області.

Так найбільше постраждали природні екосистеми Харківщини. Загальна площа територій, знищених вогнем, становить близько 30 гектарів. Крім того, завдані збитки приватним оселям та адміністративній будівлі.

Одна з найбільших пожеж унаслідок обстрілів виникла о 02:55 на території приватного домоволодіння в Київському районі Харкова. Загальна площа пожежі склала близько 200 кв. м, частина будинку була зруйнована. На місці події працювали рятувальники 27-ї та 36-ї Державних пожежно-рятувальних частин, які дістали з-під завалів 52-річного чоловіка. Ще одна 70-річна жінка отримала травми. Загалом протягом майже двох годин ліквідацією вогню займалися 3 пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС.

Трохи згодом, о 05:22, окупанти завдали черговий удар по Циркунівській громаді. Там снаряд влучив у приватний житловий будинок, який згодом загорівся. Цього разу площа займання склала 130 кв. м. Рятувальники 22-ї та 18-ї ДРПЧ повністю ліквідували вогонь о 07:40.

Також продовжились аварійно-рятувальні роботи в зруйнованих будівлях Харкова. Минулої доби вони проводились на п’яти зруйнованих об’єктах. До робіт було залучено 103 рятувальники та 15 одиниць спеціальної техніки.

Щодо піротехнічних підрозділів ДСНС, то вони успішно ліквідували 46 ворожих боєприпасів.