Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області станом на 28 липня

28.07.2022 08:50 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

У ДСНС надали оперативну інформацію по Харківській області станом на 7:00 28 липня.

Протягом доби 27-28 липня рятувальники здійснили 25 оперативних виїздів, з них: на ліквідацію пожеж — 19, з яких 13 — унаслідок обстрілів. До того ж 2 рази працівники ДСНС виїжджали для проведення аварійно-рятувальних робіт, 2 — на допомогу комунальникам та поліції, 2 були інші виїзди.

Усі пожежі, які сталися через обстріли, були зафіксовані в Немишлянському (1) та Київському (1) районах Харкова, а також Харківському (7), Чугуївському (2), Богодухівському (1) та Ізюмському (1) районах області. Там горіли природні екосистеми, поля з пшеницею на корені, сміттєзвалище, приватні житлові будинки, надвірні забудови, об'єкти критичної інфраструктури.

Повідомляється, що у період з 18:00 до 22:00 росіяни здійснили масований артобстріл Циркунів. Унаслідок чого на теренах села сталося 7 пожеж. На місці загорянь постраждали приватна лазня, житловий будинок, теплиця, літня кухня та 3 господарчі споруди. Ліквідацією пожежі займалися рятувальники, які гасили вогонь з постійним ризиком для життя.  

Опівночі під обстріл потрапило місто Харків. Цього разу ворог завдав ракетного удару, унаслідок чого були частково пошкоджені об'єкти критичної інфраструктури. Крім того, зафіксовано дві пожежі в Немишлянському та Київському районах. За попередньою інформацією, жертв та постраждалих немає.

Щодо піротехнічних підрозділів ДСНС, то вони успішно ліквідували 40 ворожих боєприпасів, що не розірвалися.