Рятувальники розповіли про ситуацію в Харківській області на 23 квітня

23.04.2022 08:16 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області
ДСНС надала інформацію по Харківській області станом на 8:00 23 квітня 2022 року.

За минулу добу рятувальники здійснили 31 оперативний виїзд, з яких: 26 на ліквідацію пожеж, серед яких 23 — внаслідок обстрілів, а також 3 пожежі в екосистемах, приватному секторі та на об'єктах, які сталися з інших причин. Крім того, 1 раз виїжджали на розбирання завалів та 4 — на допомогу населенню.

Ті пожежі, які були спричинені обстрілами, сталися в Київському (7), Індустріальному (3) та Московському (4) районах міста Харкова, а також Харківському (4), Чугуївському (2) та Ізюмському (3) районах області. Там горіли багатоповерхові та приватні будинки, гаражі, автомобілі, складські та виробничі будівлі.

Так, рятувальники ліквідовували пожежу в складському приміщенні та на 4 вантажних автомобілях загальною площею близько 500 кв. м у Харківському районі області. На місці події працювало 80 чоловік особового складу ДСНС та 13 одиниць техніки. Повідомляється, що 6 людей постраждали та 1 особа загинула.

Ще одна пожежа сталася в житловій 12-поверхівці в Київському районі Харкова, де на 11-му поверсі горіло одразу 2 квартири. Площа займання склала 50 кв. м. Цього разу на місці події працювало 4 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 25 чоловік особового складу ДСНС. Так за півтори години вогонь удалось приборкати.

Крім того, проводились аварійно-рятувальні роботи та розбирання завалів у зруйнованих будівлях Московського району міста.

Піротехнічні підрозділи 34 рази виїжджали на знешкодження боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

Автор: Юлія Гнатченко