У Савинській громаді обговорюють модернізацію водопостачання

13.02.2023 10:50 Новини
Централізоване водопостачання мають 4 населені пункти деокупованої громади в Харківській області – Савинці, Вишнева, Залиман та Довгалівка.

Як розповіла медіа «Слобідський край» начальник Савинської селищної військової адміністрації Оксана Супрун, система потребує оновлення, бо прокладалася багато років тому. Виходять з ладу водонапірні башти, а в Залимані башта прострілена і трансформатор повністю розбитий.

У Веселівському старостинському окрузі свердловина вже більше 20 років не використовується, бо потребує ремонту. Тому централізованого водопостачання там немає, лише приватні свердловини та колодязі. Отже, є потреба замінити обладнання на сучасне.

– Нам треба займатися модернізацією системи водопостачання. Зараз обговорюємо можливі варіанти співпраці з організаціями, які працюють саме в цьому напрямку. Зустрічалися з представниками благодійного фонду NEW WAY та міжнародної гуманітарної організації arche noVa.

Обласна військова адміністрація нас підтримує, допоможуть із заміною трансформаторів. Це не зовсім водопостачання, але без електрики система не працює, – розповідає Оксана Супрун.

Нагадаємо, що у Савинській громаді пошкоджені три навчальні заклади та 108 домоволодінь знищено під фундамент. Також нагадаємо, що дітям громади передали з Дніпра тепле взуття.

Про головні новини Савинці та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.