Відключення світла на Харківщині: знеструмлено вісім громад
Про це повідомили у пресслужбі ХОВА.
Наразі частково немає світла в Богодухівській, Валківській, Дергачівській, Золочівській, Краснокутській, Лозівській, Сахновщинській, Первомайській громадах.
Термін відновлення – не більше 4 годин. Проте енергетики роблять усе можливе, щоб повернути світло раніше.
Зранку такі обмеження вводили у Мереф’янській, Люботинській, Близнюківській, Кегичівській, Барвінківській, Зачепилівській, Красноградській, Зміївській громадах.
За інформацією НЕК «Укренерго», величина необхідного обмеження споживачів буде регулюватися залежно від поточної ситуації в енергосистемі.
Нагадаємо, щоб зменшити навантаження на мережі і забезпечити стале балансування енергосистеми, у всіх регіонах України вводять графіки відключення енергопостачання.
Нагадаємо також, що з наступного тижня на декілька годин світло будуть вимикати у різних районах Харкова.