Діти з чотирьох громад Харківщини повернулися з літніх канікул у Польщі
Туристична поїздка дітей Харківщини була організована за підтримки голови обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко, на запрошення маршалека Великопольського воєводства Марека Возняка.
Усього на відпочинок до Польщі вирушило 70 дітей з Лозівської, Красноградської, Наталинської та Зміївської громад. Табори відпочинку були у польських містах Гнєзно та Острув Великопольський.
У Польщі діти відвідали різноманітні екскурсії, займалися малюванням, танцями та іншими активними заняттями. Окрім того, під час подорожі діти вчилися писати ікони, а на українсько-польському вечері показали себе справжніми патріотами рідної країни та співали українські пісні.
Юні мешканці області побували у Познані, відвідали місцеві музеї, аквапарк, парк гігантських комах та динозаврів. Стали ближчими до загадкового космосу, відвідавши Центр Популяризації Космосу, познайомилися з різними видами тварин у зоопарку та побачили соляні копальні.
– Я дуже вдячна польській стороні за запрошення, особливі слова подяки маршалу Великопольського воєводства Мареку Возняку. Також маю сказати «спасибі» тим, хто допомагав організувати цю мандрівку і взяв на себе усі технічні моменти! Діти повернулись додому з найкрутішими враженнями. Для нас сьогодні особливо важливо усіляко підтримувати, психологічно, морально та фізично, наших дітей. Разом – ми найкраща команда, – сказала Тетяна Єгорова-Луценко.