Гостре водне питання вирішила громада у Краснокутському районі

Гостре водне питання вирішила громада у Краснокутському районі

Фото: novostipmr.com

У селі Козіївка Краснокутського району відремонтували водогін.

Постійно тримати справним 68-кілометровий водогін досить проблемно, розповідає голова Козіївської сільської ради Ірина Карабут.

– Ми постійно підтримуємо водогін і виділяємо на це кошти, але фінансування невелике, а завдяки обласному конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» нам вдалося вперше спрямувати на його ремонт чималу суму – 200 тис. грн, – додала голова сільради.

Основною метою цього проекту було закільцювати водогін, адже раніше, коли вимикали світло чи горів насос, або ж одна зі свердловин виходила з ладу, люди залишалися без води.

– Ми боролися за те, щоб свердловини подавали воду та забезпечували населення питною водою безперебійно, тому закільцювали водогін. І зараз, навіть якщо одна свердловина вийде з ладу, інша подаватиме воду населенню, – розповіла Ірина Карабут. – Також ми замінили частину труб по вулиці Слобожанська, встановили нові насоси на свердловинах по вулицях Горького та Сороківська.

Читайте також: У Харкові вводять єдиний електронний квиток: як бути пільговикам

Нагадаємо, переможці обласного конкурсу міні-проектів отримують можливість в умовах 50-відсоткового співфінансування з обласного бюджету, місцевих бюджетів та ініціативних груп розв’язати проблеми територіальної громади.

Олександр Ушаков