Медзаклад за кілька мільйонів гривень побудують у Близнюківському районі

Медзаклад за кілька мільйонів гривень побудують у Близнюківському районі

Фото: movqe.az

Будівництво сучасної амбулаторії сімейної медицини передбачено в селі Добровілля. Вартість амбулаторії може сягати трьох мільйонів гривень.

 — Загалом у нашому районі планується будівництво трьох нових амбулаторій. Окрім Добровілля, розглядаються варіанти будівництва закладів у селі Самійлівка та Новонадеждине, — розповіла заступник голови райдержадміністрації Олена Ляпкало.

За її словами, Добровільська сільська рада вже приступила до виготовлення проектно-кошторисної документації на виділення земельної ділянки.

Нагадаємо, у рамках закону про розвиток сільської медицини, який Верховна Рада прийняла 14 листопада, протягом двох років в області планують побудувати 50 амбулаторій. Усього в Україні запрацює близько 1300 амбулаторій.

На реалізацію проекту в 2018 році передбачається спрямувати близько 4 млрд грн. Зокрема, для нашої області, за інформацією Департамента охорони здоров'я ХОДА на будівництво та оснащення амбулаторій, будівництво житла та придбання автотранспорту для медиків виділено майже 160 млн грн. Вартість однієї амбулаторії може коливатися від 2 млн 600 тис. грн до 3 млн грн.

Читайте також: Обласні медичні заклади стали доступнішими для пацієнтів

Олександр Ушаков

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: