На Харківщині окупанти розпочали примусову мобілізацію місцевого населення

08.09.2022 21:32 Область Online
На тимчасово окупованих територіях Харківської області російські окупанти розпочали примусову мобілізацію місцевих жителів призовного віку.

На сьогоднішній день загарбники продовжують зосереджувати зусилля на утриманні тимчасово захоплених частин Харківської області, ведуть повітряну розвідку БпЛА, а також вживають заходів щодо покращення логістичного забезпечення своїх підрозділів. Використовуючи ствольну та реактивну артилерію, російські військові обстріляли райони населених пунктів Уди, Світличне, Нове, Мале Веселе, Руські Тишки, Черкаські Тишки, Перемога, Старий Салтів та Байрак.

А тим часом на тимчасово захоплених територіях Харківської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей росіяни закликають місцевих жителів, які вже виїхали за межі тимчасово захоплених територій, повернутися до своїх домівок до 1 жовтня. Це один із заходів у ході підготовки до так званих «референдумів». У тому випадку, якщо людина відмовляється повертатися, рашисти погрожують «націоналізувати» її житло.

За оновленою інформацією, в тимчасово окупованій частині Чугуївського району російські військові розпочали активні заходи з примусової мобілізації місцевого населення. Чоловіків призовного віку затримують та відправляють до міста Вовчанськ, у так званий «вербувальний центр».

Автор: Юлія Гнатченко