У Циркунах привітали найстарших підопічних Центру надання соцпослуг

16.02.2022 16:10 Область Online
Фото з Фейсбук-сторінки Tiana Tatianka Фото з Фейсбук-сторінки Tiana Tatianka

Колективи Циркунівської сільської ради Харківської області та Центру надання соціальних послуг привітали з днем народження найстарших підопічних відділення соціальної допомоги вдома.

Центр надання соціальних послуг Циркунівської сільської ради займається самотніми особами, які потребують стороннього догляду. В основному Центр надає гуманітарну допомогу, збирає продуктові набори для своїх 32 підопічних.

Ініціатива вітати з днем народження своїх підопічних не входить в прямі обов’язки Центру, проте працівники часто не залишаються осторонь. Цього разу Центр разом з представниками Циркунівської сільської ради привітали з днем народження Марію Стефанівну Лаптій, якій виповнилося 93 роки. Вона є найстаршою особою, про яку опікуються у громаді. Також цього дня вони не оминули й 85-річний ювілей Любові Гнатівни Саєнко.

Колективи Циркунівської громади подарували іменинницям м’якенькі пледи, солодощі та фрукти. Увесь подарунковий набір збирався власним коштом, щоб порадувати бабусь у їх день народження.

Читайте також: Як у Циркунівській громаді вітали зі 100-річчям ветерана Другої світової війни. Фото

Як розповіла «Слобідському краю» директорка Центру надання соціальних послуг Циркунівської сільської ради Галина Внукова, це не одноразова акція. Привітання саме з днем народження своїх підопічних практикується вже з початку цього року. Проте очільниця Центру зазначає, що не вистачає ресурсів зробити подарунки всім, бо це суто власна ініціатива працівників сільської ради. Тому зазвичай поздоровляють в ювілеї та найстаріших підопічних закладу.

Одними днями народження Циркунівська громада не обмежується.

— Перед Новим роком Центр і місцеві депутати вирішили зробити подарунки підопічним. Депутати власним коштом купили гарні продуктові набори, і ми разом з ними розвозили цю допомогу за адресами, де проживають особи, про яких ми піклуємося, – ділиться Галина Внукова.

Подібна акція проходила ще й 1 жовтня, у Міжнародний день людей похилого віку. Тоді Центру допомагали місцеві підприємці, які також купували продуктові набори та розвозили їх за адресами підопічних.