Як у Циркунівській громаді вітали зі 100-річчям ветерана Другої світової війни. Фото

26.11.2021 13:01 Циркуни

25 листопада в селі Циркуни Харківської області привітали з ювілеєм почесного громадянина і довгожителя Івана Сушка.

Про святкування 100-річного ювілею ветерана Другої світової війни розповіла старший інспектор військово-облікового столу Ірина Надточій.

– Це була дуже емоційна подія для нашого юбіляра – Івана Сушка. Навіть попри свій вік, він дуже енергійний та з радістю зустрів гостей, – розповіла «Слобідському краю» Ірина Надточій.

Зі слів старшого інспектора ВОС, Іван Іванович дуже любить різні заходи, на які його раніше запрошували. Проте через стан здоров'я відтепер усі вітання ветеран приймає в себе вдома.

Зазначимо, що наш ветеран під час війни дійшов до Берліна. Крім того, був нагороджений за бойові заслуги, мужність та героїзм орденом Червоної Зірки та орденом Слави ІІІ ступеня.

Читайте також: Майбутній гімн про громаду та сюрпризи ювілярам: як Циркунівська громада відсвяткувала День села

Привітали ювіляра різними подарунками та теплими слова.

– Ми вирішили придбати найнеобхідніше для людини поважного віку – теплу ковдру на овчині та чашку із нагадуванням про це свято, – зазначає Ірина Надточій.

Крім того, ще були квіти, фрукти та фронтові пісні. Іван Іванович дуже їх полюбляє та із завзяттям підспівує. Найбільше йому подобається "Ніч яка місячна".

– Навіть у свої 100 років він добре пам'ятає усіх, хто до нього завітав привітати зі святом. Ми прийшли разом з музикантом та проспівали фронтові пісні, а свою улюблену пісню Іван Іванович проспівав із нами від початку і до кінця, –- розповіла старший інспектор ВОС.