У Мерефі горіло сміттєзвалище: чи є загроза населенню

16.11.2021 17:30 Мерефа
Фото: kh.dsns.gov.ua Фото: kh.dsns.gov.ua

Згарище в Мерефі Харківської області димить уже три дні.

14 листопада о 09:45 жителі Мерефи викликали пожежників для гасіння вогню на звалищі, розташованому у провулку Яківлівський, 18 в. До місця події прибули 3 відділення на автоцистернах, що зіткнулися з пожежею, площа якої складала 500 квадратних метрів завширшки та приблизно п'ять метрів у глибину, було сильне задимлення. Рятівники локалізували пожежу о 21:15 того ж дня.

Читайте також: У Богодухівській громаді чоловік загинув під час пожежі

Наразі проводиться перевірка згарища на наявність вогнищ, але загроза для людей та майна вже усунена. Про це «Слобідському краю» розповів спікер ГУ ДСНС у Харківській області Дмитро Чайка.

«Наразі диму там майже не видно, працює комунальна техніка: водовозки, бульдозер. Воду підвозять також дві пожежні автоцистерни з резервного караулу. Повну ліквідацію доки не передають, бо ще трохи піддимлює, але загрози пожежа вже не становить. Повна ліквідація очікується в найближчі дні», – сказав він.

Ці слова «Слобідському краю» підтвердив голова Мереф’янської громади Веніамін Сітов:

«Так, наш відділ благоустрою залучався до гасіння. Наразі вже ведеться благоустрій звалища, який ми проводимо щорічно у цю пору року. Зараз ці заходи просто збіглися з початком пожежі. Скоріше за все, причиною загоряння став підпал», – повідомив він.

Автор: Михайло Татарінов