У селищі Коломак відкрилася виставка робіт художника-переселенця з Харкова

22.12.2022 16:50 Область Online

Два тижні в Будинку культури селища Коломак буде експонуватися виставка картин відомого харківського художника Леоніда Золотарьова «Коломацька земля». На ній автор представив 32 роботи, написані за останні п'ять місяців.

На картинах Леоніда Золотарьова, присвячених селищу Коломак і околицям, немає війни. Воні м'які, наповнені світлом, добротою та любов'ю. Як розповів художник виданню "Слобідський край", саме так він відчув себе на Коломаччині, яка дала домівку йому та його родині.  

Робота з виставки "Коломацька земля"

– Після Харкова, з його обстрілами, бомбардуваннями, повітряними тривогами, мені ця земля, дивовижно прекрасна, нагадала те, що я бачив у дитинстві, коли приїжджав до бабусі – такі ж самі будиночки, пагорби, річечка, навіть церква схожа за архітектурою. Це втілилося в автопортреті – я намалював себе в дитинстві біля вікна перед Новим роком і назвав її «Час запаху мандарин, коли мобільників ще не було».  А взагалі Коломаччина причарувала своїм внутрішнім теплом, світлом, лагідністю. І люди тут такі добрі, уважні...

Час мандаринів, виставка в с. Коломак