Вісім футбольних команд і безкоштовний фітнес у селах: як розвивають спорт у Коломацькій громаді

27.05.2021 08:45 Область Online

Коломацька громада має вісім футбольних команд – чотири дорослі й чотири юнацькі. Усім необхідним їх забезпечує селищна рада: кошти на форму, м’ячі, зарплату тренерів, виїзди на змагання і організацію внутрішніх турнірів виділяються з бюджету громади. Мають підтримку й волейболісти Коломаччини, а також любителі більярду, фітнесу та просто активного способу життя.

Футбольне відкриття

У Коломацькій громаді стартував літній сезон футбольних змагань. Свої матчі в «Кубку Відкриття» вже зіграли юніорські команди. У турнірі, що проходив 15 травня на Новоіванівському стадіоні, традиційно взяли участь чотири команди юних дублерів основних складів – «Коломак» (смт Коломак), «Юність» (село Шелестове), «Відродження» (село Різуненкове) та «Цукровик» (село Новоіванівка), які тренуються під керівництвом своїх незмінних тренерів – Романа Курочки, Валерія Яненка, Сергія Кириченка та Віктора Гундерчука.

У підсумку відзначили як переможців, так і тих, кому пощастило менше. Перше місце виборола команда «Юність»; друге місце посів «Коломак»; третє місце – у «Цукровика», а четверте місце – за «Відродженням».

А минулих вихідних точилися баталії між дорослими. Цього року в традиційному турнірі Коломацької громади «Кубок Відкриття» серед дорослих команд уперше взяли участь не тільки місцеві футболісти, а й колективи із сусідньої Валківської громади.

Цього року чотири валківські команди виявили бажання грати в нашому чемпіонаті. Вийшло дві зони – минулого тижня між собою грали окремо команди Коломацької громади, окремо – Валківської. А цієї неділі у фіналі зіграють краща команда Валок і наша, – розповів Коломацький селищний голова Володимир Гуртовий.

Отже, 22 травня чотири команди Коломаччини вели боротьбу за вихід до фіналу «Кубка Відкриття» – 2021.

У першому поєдинку «Коломак» поступився «Відродженню» з рахунком 0:4. Автором першого гола сезону-2021 став нападник «Відродження» Сергій Хухрянський.

У наступному двоборстві шість голів без відповіді у ворота «Цукровика» забили футболісти ФК «Шелестове».

А в заключній зустрічі цього футбольного дня команда «Шелестове» перемогла «Відродження» з рахунком 2:0.

Тепер шелестяни зіграють у фіналі «Кубка Відкриття», який відбудеться цими вихідними, з переможцем валківської зони турніру – командою «Ветеран» з Валок.