Волонтери допомагають підготувати до зими найбільш постраждалі громади

16.08.2022 16:25 Область Online

Днями чотири громади Харківщини отримали допомогу від громадської організації «Платформа Єднання», яку вони збирали разом з обласною радою.

З початку широкомасштабного вторгнення російської федерації ГО «Платформа Єднання» активно допомагає забезпечувати найнеобхіднішими речами мешканців територіальних громад Харківської області. Завдяки професіоналізму та громадській позиції голови громадської організації Ольги Авереної оперативно вирішуються проблемні питання щодо життєзабезпечення мешканців найуразливіших територій та вимушено переміщених осіб, чисельність яких постійно збільшується в територіальних громадах.

Днями волонтери разом з Харківською обласною радою зібрали та передали гуманітарну допомогу у вигляді харчових продуктів, гігієнічних засобів, дитячих товарів, тентів та зимових речей. Допомогу отримали чотири територіальні громади регіону, які найбільше постраждали після ракетних обстрілів російських військових.

– Наші партнери – громадські організації та благодійні фонди Харківщини стали пліч-о-пліч з нами в ці важкі часи, докладаючи надзвичайних зусиль для забезпечення мешканців територіальних громад гуманітарною допомогою. Неможливо переоцінити допомогу, яку благодійні організації надають громадам Харківщини. Харківська обласна рада завжди високо цінувала партнерські відносини з громадськими організаціями та благодійними фондами та готова всебічно сприяти досягненню спільних цілей, – дякують волонтерам за співпрацю в Харківській обласній раді.

Громадська організація «Платформа Єднання» об’єднує на своїй платформі фахівців різних галузей. Це освітяни, медики, економісти, юристи, лідери молодіжних рухів, активні представники всіх верств населення та небайдужі громадяни, які здатні практично реалізувати реформи в соціальній, культурній, екологічній, просвітницькій, правовій, економічній та інших сферах.

Наразі волонтери разом з облрадою приділяють найбільшу увагу громадам, які розташовані поруч з тимчасово окупованими територіями та там, де ведуться бойові дії. Адже ці громади є найбільш вразливими через російську агресію.

У липні у співпраці з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців «Платформа Єднання» задовольнила потреби Золочівської, Дергачівської, Малоданилівської та Валківської громад у матеріалах для ремонту покрівель та в засобах для облаштування побуту і приготування їжі.

На початку серпня громадська організація отримала від партнерів велику кількість матраців, ковдр, подушок, посуду і засобів жіночої та дитячої гігієни.

Також у серпні волонтери доставили до Дергачівської, Золочівської та Печенізької громад покрівельні матеріали, ковдри, подушки, матраци та предмети гігієни. Ще «Платформа Єднання» надала все необхідне для облаштування трьох бомбосховищ у Харкові, де сумарно зможуть перебувати до тисячі осіб у зимовий період.

У Харківській облраді зазначають, що робота із залучення гуманітарної допомоги для забезпечення мешканців громад наразі активно продовжується.