Які дороги відремонтували в області

03.05.2019 11:35 Область Online
Фото: ХОДА Фото: ХОДА
У вихідні та свята дорожники відновлювали покриття на шляхах до Вовчанська, Печенігів й Балаклії.

Про те, де проходили поточні та експлуатаційні ремонти, повідомили в Службі автомобільних доріг у Харківській області.

Починаючи з 26 квітня, поточні роботи велися на напрямках Харків — Вовчанськ, Чугуїв — Печеніги — Великий Бурлук, Харків — Зміїв — Балаклія — Гороховатка. Ямковий ремонт проводили на окружній дорозі (у районі Олексіївки, населеного пункту Родичі, а також біля масиву «Горизонт») і на Київській трасі.

Заплановані роботи проводили всюди, де дозволяла погода.

— Так, завершені роботи з поточного ремонту дороги Харків — Вовчанськ. Тут було відремонтовано дві ділянки: відновлено покриття 1 км дороги на під'їзді до райцентру (ця ділянка розташована між двома відремонтованими раніше — тому вийшла суцільна ділянка до 10 км), також укладено 400 погонних метрів асфальтобетону на в'їзді до Старого Салтова, — розповів заступник начальника з експлуатаційного утримання Служби автомобільних доріг у Харківській області Михайло Богатир.

Крім того, на дорозі Чугуїв — Великий Бурлук поклали 300 погонних метрів нового покриття в районі дамби в Печенізькому районі. Тут також проводили прибирання ґрунту з узбіччя.

Також продовжилися роботи на трасі Харків — Зміїв — Балаклія — Гороховатка.

— У Зміївському районі основний фронт роботи проводився 1 травня, тому що тут не було опадів. Укладено покриття на 1 км біля під'їзду до райцентру. Роботи тривають і сьогодні — всього тут використано 2 тисячі тонн асфальтобетону, — зауважив Михайло Богатир.

Він повідомив, що на цьому тижні продовжиться ремонт дороги Мерефа — Лозова — Павлоград (у районі села Таранівка планується укладання другого шару асфальтобетону).

Також на дорогах державного значення тривають роботи з експлуатаційного утримання: встановлення й заміна дорожніх знаків, прибирання ґрунту з узбіччя, фарбування перильних огорож на мостах.

Читайте також: Об'єднані громади області отримають більше 50 мільйонів гривень

Також, за словами директора ДП «Дороги Харківщини» Ігоря Турченка, в останні дні квітня дорожники були готові розпочати будівництво об’їзної дороги навколо Лозової.

—  Але через дощову погоду вимушені були відкласти початок будівництва. Ми завершили всю документальну роботу, отримали дозвіл ДАБІ на початок робіт з будівництва. Сьогодні підрядник перевозить важку техніку на місце. З понеділка, якщо погода дозволятиме, ми розпочнемо земляні роботи, — сказав Ігор Турченко.

За його інформацією, наступного тижня розпочнуться роботи з поточного ремонту на місцевих дорогах у Балаклійському, Харківському та Нововодолазькому районах.