Харків’янка стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики

18.04.2023 13:51 Спорт

На турнірі в Єревані Каміла Конотоп стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики серед дорослих і встановила два рекорди.

У категорії до 59 кг 22-річна харків’янка Каміла Конотоп установила рекорд Європи у ривку, піднявши вагу 106 кг.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну військову адміністрацію.

Також харків’янка встановила континентальний рекорд у поштовху (129 кг), оновивши рекорд Європи за сумою (235 кг).

22-річна харків'янка встановила рекорд континенту і стала абсолютною чемпіонкою Європи

На чемпіонаті Європи 19-річна важкоатлетка з Харкова Світлана Самуляк стала срібною призеркою у ваговій категорії до 55 кілограмів. Спортсменка у ривку з першої спроби підняла 90 кг. У поштовху Світлана також стала другою, піднявши в другій спробі 109 кг. За сумою двох видів результат української атлетки дозволив їй посісти друге місце у двоборстві та здобути загалом три медалі.

Харківські важкоатлетки завойовують медалі чемпіонату Європи

На чемпіонаті Європи Україна здобула вже 11 медалей, у тому числі три золоті нагороди.

Раніше ми писали, що харківський боксер здобув перемогу на професійному ринзі.

Нагадаємо, нещодавно боксер з Донецької громади виборов звання чемпіона України. 15-річний Олександр Звєрєв завоював золоту медаль на чемпіонаті України з боксу серед юніорів.

А також, спортсменка з Барвінківщини візьме участь у чемпіонаті Європи-2023 з важкої атлетики. Зокрема, дівчина виступить у складі збірної України в столиці Вірменії, Єревані, з 15 по 23 квітня.

Автор: Ксенія Карпенко