Боксер з Донецької громади завоював золоту медаль та звання чемпіона України

10.04.2023 17:51 Донець
Джерело: Донецька селищна рада Джерело: Донецька селищна рада

15-річний Олександр Звєрєв з Донецької громади Харківської області завоював золоту медаль на чемпіонаті України з боксу серед юніорів.

Як повідомив медіа  «Слобідський край» тренер Олександра Звєрєва та директор СК “Чемпіон” Сергій Штефан, хлопець тренується протягом усієї повномасштабної війни.

– Була поставлена велика ціль – участь в Олімпійських іграх. Тому працюємо, незважаючи ні на що. Хочемо подякувати нашим хлопцям та дівчатам ЗСУ, завдяки їм ми можемо далі тренуватися та виборювати перші місця, – зазначив Сергій Штефан.

З 2 по 9 квітня Олександр Звєрєв представляв Харківську область та Донецьку громаду в чемпіонаті України з боксу серед юніорів. Чемпіонат проходив у місті Хмельницький, загалом там було зібрано 322 кращі боксери з 24 областей України.

Боксер з Донецької громади завоював золоту медаль та звання Чемпіона України

– Наш земляк у ваговій категорії до 46 кг, яка була представлена 25 спортсменами, здобув беззаперечну перемогу, завоював золоту медаль та звання "Чемпіон України", – зазначили в Донецькій селищній раді.

Так, Олександр Звєрєв виборов путівку на чемпіонат Європи, який проходитиме в Румунії у липні. 10 квітня Донецький селищний голова Анатолій Наздрачов привітав юного боксера та вручив боксерське екіпірування.

Нагадаємо, власники пошкоджених домівок Донецької громади отримали пічки-буржуйки.

Раніше ми писали, що юний боксер з Донецької громади виборов перше місце на всеукраїнських змаганнях. Також нагадаємо, Донецька громада на фестивалі вуличної їжі зібрала понад 170 тисяч гривень на ЗСУ.

Усі новини Донець та інших населених пунктів громади дивіться на нашому сайті.

Автор: Максим Леман