Чемпіонат Харківщини з футболу: лозівчани зупинили «Авангард»

03.08.2020 17:31 Спорт
Минулої суботи, 1 серпня, пройшли матчі сьомого туру обласної першості з футболу серед аматорів.

Центральний поєдинок Вищої ліги пройшов у Валках, де місцевий «Маяк», який посідав третю сходинку, приймав первомайський «Квадро», що йшов четвертим. Команди розділяло два очки. Такий розрив між колективами залишився і після очного протистояння, проте первомайці були близькими до того, що обігнати валківчан. У середині першого тайму гості вели в рахунку 0:2, проте на початку другої половини гри рахунок був уже рівним, 2:2. На 78-й хвилині «Квадро» знову вийшов уперед і був близьким до здобуття трьох очок, однак за п’ять хвилин до кінця основного часу матчу валківчани вдруге зрівняли рахунок і вибороли один заліковий бал – 3:3.

«Лозова-Панютине» минулими вихідними в рідних стінах приймала харківський «Авнгарад», який останнім часом набрав чудовий хід, піднявшись на другу сходинку першості. Підопічні Романа Мельника здобули звитяги в чотирьох останніх зустрічах чемпіонату, що наразі є найдовшою переможною серією в цьому сезоні серед команд Вищої ліги. Утім здобути п’яту перемогу поспіль харків’янам не вдалося. Гості в середині першого тайму відкрили рахунок у матчі, проте ще до перерви господарі зрівняли рахунок.

На 70-й хвилині харків’яни залишилися в меншості, але скористатися чисельною перевагою господарям не вдалося. 1:1 – «Лозова-Панютине» стала першою командою за п’ять останніх турів, якій вдалося відібрати очки в харків’ян.

Лідер першості харківський «Універ-Динамо» на виїзді обіграв ФК «Первомайський» – 3:1. Гольовою феєрією закінчився поєдинок між харківською «Ареною» і ФК «Зміїв» – 3:6. А солоницівський «Енергетик» з Дергачівського району в рідних стінах здолав ФК «Богодухів» – 3:1.

Після сьомого туру Вищу лігу й надалі очолює «Універ-Динамо», маючи у своєму активі 18 очок. На п’ять менше – у «Авангарда» і «Маяка». На четверту сходинку піднявся «Зміїв» з 12 очками. Лідируючу п’ятірку команд замикає «Квадро» з 10 заліковими балами.

У Першій лізі чергову, сьому, перемогу здобув балаклійський «Цементник». Цього разу він у рідних стінах розгромив слобожанський «Енергетик» зі Зміївського району (3:0). Куп’янський «Металург» на виїзді мінімально обіграв ізюмський «Крем’янець» (0:1). А сахновщинський «Колос» у рідних стінах упевнено здобув три очки в матчі проти «Дворічної» – 4:0.

Лідер Першої ліги «Цементник» має абсолютний показник – 21 заліковий бал. На другій сходинці з 13 очками розташувався «Металург». Трійку лідерів замикає «Крем’янець». Четверте місце ділять «Колос» та «Енергетик», які мають по вісім очок. А останньою, шостою, командою першості є «Дворічна», яка набрала лише один заліковий бал.