Харківська спортсменка перемогла на чемпіонаті Європи з паверліфтингу

06.05.2023 15:19 Спорт

Харків'янка стала багаторазовою чемпіонкою Європи з паверліфтингу.

Змагання проходять з 2 до 7 травня в Данії. Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську ОВА.

На чемпіонаті Європи з паверліфтингу серед жінок Тетяна Біла здобула 4 золоті медалі у ваговій категорії до 47 кг.

Результат Тетяни у присіданнях становить 175 кг, у жимі лежачи – 102,5 кг, у сумі триборства – 435 кг, у тязі – 157,5 кг.

Нагадаємо, харків’янка Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру в Франції.

Раніше ми писали, що харківський боксер здобув перемогу на професійному ринзі.

Нагадаємо, нещодавно боксер з Донецької громади виборов звання чемпіона України. 15-річний Олександр Звєрєв завоював золоту медаль на чемпіонаті України з боксу серед юніорів. А минулими вихідними, 30 квітня, сахновщинський «Колос» здобув перемогу в чемпіонаті Дніпропетровщини.

Більше новин спорту читайте на нашому сайті.