Харківська важкоатлетка встановила рекорд на чемпіонаті світу

25.05.2021 15:09 Спорт
На чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів, що проходить цими днями в Ташкенті, харківська спортсменка Каміла Конотоп установила рекорд, піднявши в сумі двоборства 212 кілограмів.

З 21 по 31 травня в столиці Узбекистану Ташкенті проходить чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів. Як повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації, у ваговій категорії до 55 кг харків'янка Каміла Конотоп підняла в сумі двоборства 212 кг, завдяки чому вона виграла золоту медаль змагань. За інформацією Національного олімпійського комітету України та національної олімпійської збірної України, результат харків’янки – новий світовий рекорд серед юніорів.

Друге місце посіла бельгійка Ніна Стеркс (198 кг). Третє місце – Андреа Котрута з Румунії (188 кг).

Крім того, результати Каміли в ривку – 96 кг та в поштовху – 116 кг стали найкращими і потягнули на «малі» золоті медалі.

Нагадаємо, у квітні 2021 року Каміла Конотоп стала чемпіонкою Європи серед жінок.

Автор: Савелій Мякушко