Збірна України у Харкові зіграла внічию з Бахрейном

24.05.2021 08:50 Спорт
23 травня збірна України з футболу в рамках підготовки до ЄВРО-2020 на харківському ОСК «Металіст» приймала національну команду Бахрейну.

Збірна України з футболу вперше у своїй історії зустрічалася з Бахрейном. Перший тайм цього поєдинку закінчився без голів. Після перерви українці створили кілька непоганих моментів, утім реалізувати хоч один з них у підопічних Андрія Шевченка не вийшло.

На 75-й хвилині рахунок у матчі був відкритий, але зробили це азіати. Воротар господарів Анатолій Трубін у власному карному майданчику збив суперника. Арбітр зустрічі призначив пенальті, який «паненкою» реалізував Дхія. Українці зуміли зрівняти рахунок уже в компенсований арбітром час, зробив це Віктор Циганков.

1:1 – Україна не може виграти в усіх чотирьох матчах в цьому році. Цікаво, що всі поєдинки завершилися з однаковим рахунком 1:1. До цього українці зіграли внічию з Францією, Фінляндією і Казахстаном.

Наступний матч збірна України проведе 3 червня в Дніпрі, де зустрічатиметься з Північною Ірландією.

Автор: Савелій Мякушко