Біатлоніст зі Слобожанської громади здобув золото на Кубку IBU

16.12.2023 09:54 Спорт

Змагання в італійському місті Ріднаун-валь-Ріданна завершуються сьогодні.

Харківський біатлоніст Степан Кінаш здобув золоту медаль другого етапу юніорського Кубка IBU, повідомляє «Слобідський край».

У змішаній естафеті спортсмен «Українського східного центру Олімпійської підготовки із зимових видів спорту» разом зі своїми партнерами по команді Владиславом Чихарем, Олександрою Меркушиною та Оленою Городною фінішував першим з результатом 1:09:58.2.

Суперників з Німеччини, які стали срібними призерами, українці випередили на 13.9 секунди. Третє місце посіла італійська команда.

Це перша золота медаль українських біатлоністів у цьому сезоні та перший виграш в естафеті на юніорському Кубку IBU, зазначають у пресслужбі ХОВА.

Нагадаємо, уродженець села Геніївка Степан Кінаш увійшов до складу збірної України з біатлону на Всесвітній зимовій Універсіаді-2023. Він став бронзовим призером в одиночній змішаній естафеті.

Автор: Дмитро Саломанка