Харківський борець здобув бронзову медаль у панкратіоні на Всесвітніх іграх єдиноборств

28.10.2023 19:17 Спорт

Ігор Жовнір, який виступає у ваговій категорії до 66 кг, здолав спортсмена з Угорщини, але в півфіналі поступився Сабіту Жуссіпу з Казахстану, та посів третє місце.

Його суперник в підсумку став срібним призером, а «золото» в цій вазі здобув Алі Гулієв з Азербайджану, повідомляє «Слобідський край».

«Бронза» Ігоря Жовніра стала вже четвертою медаллю, яку вибороли спортсмени Харківщини на World Combat Games 2023, зазначають в ХОВА.

Змагання проходять у Саудівській Аравії і завершаться 30 жовтня.

Нагадаємо, золоті медалі здобули Олена Нікітінська в змаганнях з сумо та Катерина Степанова у грепплінгу. Демід Караченко став срібним призером з сумо. Раніше «золото» у грепплінгу здобула ще одна харків'янка – Катерина Шакалова.

Більше новин рубрики спорт читайте на нашому сайті.

Автор: Дмитро Саломанка