На Всесвітніх іграх з єдиноборств у харківських спортсменів з'явилося ще одне «золото»

25.10.2023 21:47 Всі Новини

Харківська борчиня Катерина Степанова перемогла в змаганнях з грепплінгу на Всесвітніх іграх єдиноборств-2023.

Спортсменка здобула золоту медаль у ваговій категорії до 71 кг серед жінок. У фіналі харків'янка впевнено перемогла суперницю з Німеччини, повідомляє «Слобідський край» із посиланням на пресслужбу ХОВА.

Днем раніше «золото» у грепплінгу здобула ще одна харків'янка – Катерина Шакалова.

Нагадаємо, що переможницею на цьогорічних іграх також стала харківська сумоїстка Олена Нікітінська, а Демід Караченко посів у змаганнях із сумо друге місце.

Загалом збірна України з грепплінгу виборола на цих змаганнях 3 золоті, 2 срібні та одну бронзову медалі.

Змагання проходять у Саудівській Аравії і завершаться 30 жовтня.

Більше новин рубрики спорт читайте на нашому сайті.

Автор: Дмитро Саломанка