Харківський «Металіст 1925» здобув першу перемогу при новому тренері

14.11.2022 09:32 Спорт
Футбольний клуб з Харкова «Металіст 1925» зумів перервати шестиматчеву безвиграшну серію.

Вчора, 13 листопада, харківський «Металіст 1925» у рамках 13-го туру УПЛ у Львові приймав «Інгулець» із селища Петрове Кіровоградської області. В середині першого тайму «Інгулець» вийшов уперед, відзначився Олександр Козак. Наші земляки зуміли відновити паритет у матчі ще до перерви. Пішов навіс з кутового, центральний захисник Ігор Курило скинув на дальню стійку, яку вдало замкнув Ростислав Русин. До речі, Курило наразі є найкращим асистентом команди, на його рахунку три гольові передачі.

У цій грі харків’яни дуже хотіли здобути перемогу, чого у підсумку й досягли. На 79-й хвилині капітан «Металіста 1925» Артем Габелок навісив з кутового, а Максим Безуглий точно пробив головою.

2:1 – харківський клуб здобуває вольову перемогу. Це дебютна звитяга команди під керівництвом Едмара, який очолив колектив три тижні тому.

Після 13 турів «Металіст 1925» набрав 14 очок, завдяки чому посідає 10-ту сходинку в турнірній таблиці. Наступну гру харків’яни проведуть 20 листопада на виїзді проти «Минаю».

Автор: Савелій Мякушко