«Металіст 1925» обіграв конкурента за вихід в УПЛ

26.03.2021 10:00 Спорт
25 березня харківський «Металіст 1925» у рамках 18-го туру Першої ліги зустрічався на виїзді з волочиським «Агробізнесом».

Перед цим протистоянням «Металіст 1925» ішов на четвертому місці і відставав на три очки від «Агробізнесу», що був другим. Відкрити рахунок у матчі вдалося «Агробізнесу» – на 18-й хвилині Руслан Черненко реалізував пенальті. Харків’яни зуміли відігратися також за допомогою одинадцятиметрового удару, забив Юрій Батюшин – 1:1. А в кінці першого тайму Дерек вивів «Металіст 1925» уперед, точно пробивши головою.

У другому таймі харків’яни довели справу до перемоги 2:1.

Завдяки цій звитязі «Металіст 1925» вийшов на друге місце в турнірній таблиці, набравши 34 очки. Попереду харків’ян тільки одеський «Чорноморець», у якого 37 пунктів і гра в запасі. «Верес», який іде четвертим, відстає від «жовто-синіх» на один бал, але має три гри в запасі. У третього «Агробізнесу» така ж сама кількість очок, як у «Металіста 1925», утім команда з Волочиська зіграла на гру менше.

Автор: Савелій Мякушко