Воротар з Краснограда відбив пенальті у грі за мадридський «Реал». Відео

16.05.2022 11:15 Спорт
Футболіст з Краснограда Харківської області Андрій Лунін вдруге зіграв за мадридський «Реал» у чемпіонаті Іспанії.

8 травня уродженець Краснограда Андрій Лунін уперше зіграв за мадридський «Реал» у чемпіонаті Іспанії. Тоді «вершкові» на виїзді мінімально поступилися землякам з «Атлетіко» 1:0, а єдиний гол у матчі наш співвітчизник пропустив з пенальті. Через тиждень, 15 травня, Лунін знову з’явився в стартовому складі «Реалу» на матч чемпіонату Іспанії проти «Кадіса». Гра закінчилася внічию 1:1, однак господарі у другому таймі мали відмінний шанс, аби перемогти.

На 61-й хвилині Андрій Лунін узяв пенальті від Альваро Негредо. До слова, одинадцятиметровий був призначений після того, як Лунін збив ексфорварда «Манчестер Сіті».

Лунін за цей поєдинок отримав найвищу оцінку в складі обох команд від аналітиків з порталу WhoScored – 8,2 бала. Крім того, 23-річний красноградець став наймолодшим голкіпером «Реалу», який відбив пенальті в Ла Лізі сезону-2008/09.

Автор: Савелій Мякушко