«Вовчанськ» здобув четверту перемогу в Другій лізі

27.09.2021 10:00 Спорт
Футбольний клуб з Харківської області «Вовчанськ» піднявся на шосту сходинку в Другій лізі.

Вчора, 26 вересня, у рамках 10-го туру Другої ліги серед команд групи «Б» «Вовчанськ» на виїзді зустрічався з херсонським «Кристалом». Долю матчу вирішив єдиний гол, який у першому таймі забили футболісти з Харківщини. На 31-й хвилині бразилець Вендел відібрав м’яч біля чужого карного майданчика, віддав на Владислава Галушку, який реалізував вихід віч-на-віч з воротарем суперника.

Завдяки цій виїзній перемозі 1:0 «Вовчанськ» піднявся на шосту сходинку турнірної таблиці, маючи в своєму активі 15 очок. Наступний матч «вовки» проведуть 2 жовтня. У Харкові вони прийматимуть «Енергію» з Нової Каховки, яка наразі посідає 13-ту сходинку.

Автор: Савелій Мякушко