Харківські баскетболісти поступилися чинному чемпіону України

10.01.2020 09:00 Спорт
Вчора, 9 січня, чинний чемпіон України, южненьский «Хімік» на своєму майданчику приймав «Харківських Соколів» у рамках регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

Як повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України, «Хімік» вже в дебюті матчу традиційно почав демонструвати командну гру, у той час як харків’яни діяли здебільшого індивідуально. Після доволі рівної першої чверті господарі зробили ривок у другій десятихвилинці, за рахунок чого отримали 11 очок переваги перед великою перервою.

На старті третьої чверті гості зуміли скоротити відставання до 5 очок, однак, як виявилось, це був останній натяк на інтригу від харків’ян. Господарі швидко повернулися на комфортну двозначну перевагу, а у четвертій чверті господарі лише закріпили своє домінування у цьому матчі – 90:66.

«Хімік» свій наступний матч зіграє вдома 11 січня проти «Дніпра» — це буде центральний поєдинок ігрового тижня. А «Харківські Соколи» у цей же день на виїзді протистоятимуть «Одесі».