Харківські гімнастки завоювали бронзові медалі чемпіонату Європи

21.12.2020 16:55 Спорт
20 грудня в Туреччині завершився чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики, на якому харків’янки здобули п’ять медалей.

В останній день змагань харківські спортсменки 16-річна Анастасія Мотак та 14-річна Дар'я Лиска зуміли вибороти бронзу континентальної першості. Про це повідомляє Управління у справах молоді та спорту ХОДА.

У змаганнях серед сеньйорок Анастасія Мотак посіла трете місце в опорному стрибку та вправах на колоді. Дар'я Лиска виборола бронзу в опорному стрибку серед юніорок.

Загалом на цьому чемпіонаті Анастасія та Дар’я вибороли 1 золоту, 1 срібну та 3 бронзові медалі. Крім бронзи Анастасія Мотак стала чемпіонкою в командних змаганнях серед сеньйорок, а Дар'я Лиска посіла друге місце в командних змаганнях серед юніорок.