Харківський «Політехнік» несподівано обіграв лідера чемпіонату України з баскетболу

01.03.2019 12:00 Спорт
В останній день зими, 28 лютого, лідер баскетбольної Суперліги южненський «Хімік» у домашньому матчі регулярного чемпіонату приймав харківський «Політехнік».

Як повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України, «Хімік» трохи краще розпочав матч, вигравши стартову чверть за мінімальної переваги в 3 бали — 24:21. У другій чверті вже краще виглядали харків'яни, які пішли на велику перерву за мінімальної переваги — 45:44. Третю десятихвилинку «Політехнік» також провів на високому рівні, маючи перед заключною чвертю «+4», 70:66.

В останній чверті господарі хотіли врятувати матч, втім харків'янам вдалось зберегти бажану перемогу.

92:87 — харківський «Політехнік» сенсаційно переміг лідера внутрішньої першості. Наступний матч южненці проводитимуть у суботу 2 березня вдома проти «Дніпра» — це буде гра за перше місце в турнірній таблиці. Харків'яни у цей же день гостюватимуть в Одесі, ді зіграють проти однойменного колективу.