Харків'янка перемогла на чемпіонаті України зі скелелазіння

27.03.2018 17:52 Спорт
Фото: facebook.com/Алла Маренич Фото: facebook.com/Алла Маренич
У змаганнях, які відбулись в Одесі, взяв участь 81 спортсмен з 10 областей країни.

Учасники змагань боролися за медалі в дисциплінах «швидкість» та «складність» серед чоловіків та жінок.

Харківські спортсменки успішно виступили в дисципліні «швидкість», завоювавши золоту та бронзову нагороди. Чемпіонкою в цьому виді стала Алла Маренич. У фіналі харків’янка була спритнішою за свою суперницю Тетяну Колкотіну з Дніпропетровської області. Бронзова медаль дісталася харків’янці Маргариті Захаровій. Про це повідомляє сайт ХОДА.

У змаганнях на швидкість серед чоловіків харківські скелелази до призової трійки не потрапили, а «золото» чемпіонату виборов одесит Данило Болдирєв.

У дисципліні «складність» харків’яни також не змогли «зачепитися» за нагороди. Близькими до п’єдесталу були Леонід Осадчій і Тетяна Заєць, але в підсумку посіли четверті місця. Перемогли в цій дисципліні Федір Самойлов з Київської області та Євгенія Казбекова з Дніпропетровської області.

У загальнокомандному заліку чемпіонату в дисципліні «швидкість» спортсмени Харківської області посіли друге місце, поступившись лише одеситам. У дисципліні «складність» харків’яни були третіми. Перше місце посіли представники Дніпропетровської області, а друге – Київської області.

Ці змагання стали підготовкою збірної України до міжнародних стартів, у тому числі етапів Кубка світу та Європи.

Читайте також: 

Микола Мельник