Збірна України програла Голландії на Євро-2020

14.06.2021 08:50 Спорт
Вчора, 13 червня, збірна України з футболу розпочала свій шлях на чемпіонаті Європи – 2020.

Першим суперником збірної України на континентальній першості стала команда Нідерландів. У першому таймі голландці створили кілька непоганих можливостей забити, втім чудово грав воротар українців Георгій Бущан. Саме завдяки йому команда України пішла на перерву за рахунку 0:0.

У другому таймі голландці продовжили активно насідати на наші ворота й у підсумку домоглися свого. На 52-й хвилині Джорджіньо Вейналдум вивів голландців уперед. А через сім хвилин Нідерланди подвоїли перевагу, відзначився Ваут Вегхорст. Українці зуміли знайти в собі сили не тільки відіграти один м’яч, а й взагалі зрівняти рахунок. За чверть години основного часу гри фантастичний удар вийшов у капітана української збірної Андрія Ярмоленка – голкіпер голландців Мартен Стекеленбург був безсилий. А через кілька хвилин Руслан Малиновський виконав навіс зі штрафного, а Роман Яремчук влучно пробив головою – 2:2. На жаль, зберегти українцям цю нічию не вдалося. За п’ять хвилин до кінця поєдинку голландці провели третій м’яч, забив Дензел Дюмфріс.

3:2 – українці у впертій боротьбі програють голландцям. В іншому матчі нашої групи Австрія обіграла Північну Македонію 3:1.

Наступну гру підопічні Андрія Шевченка проведуть проти македонців. Цей матч пройде у Бухаресті 17 червня.

Автор: Савелій Мякушко