Які питання розглядатимуть на найближчій сесії Харківської обласної ради

08.02.2023 09:21 Суспільство
Триває підготовка до пленарного засідання чергової сесії Харківської обласної ради, яке заплановано на 14 лютого. На ньому розглядатимуть кадрові перестановки, виконання обласних програм та перейменування населених пунктів.

На початку лютого голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко провела апаратну нараду з працівниками виконавчого апарату, на якій обговорили підготовку до проведення засідань постійних комісій обласної ради та пленарного засідання чергової XV сесії Харківської облради VIII скликання. Планується, що воно відбудеться у вівторок, 14 лютого.

Як передає медіа «Слобідський край», у порядку денному розглядатимуться кадрові питання щодо призначення та звільнення керівників обласних комунальних під­приємств, установ та закладів; питання про хід виконання у 2022 році регіональних та обласних програм у різних галузях життєдіяльності регіону. Зокрема, розглядатимуть, як виконується Програма територіальної оборони Харківської області на 2022–2023 роки, Програма протидії терористичній діяль­ності на території Харківської області на 2021–2023 роки, Програма забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020–2023 роки тощо. Також депутати мають розглянути питання про перейменування села Ватутіне Нововодолазької громади, присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області» та інші питання.

Наразі триває робота і в постійних комісіях. За останній тиждень відбулося кілька засідань, зокрема постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад області та постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства тощо.

Нагадаємо, у Роганській громаді стартує проєкт психологічної підтримки батьків та дітей. Також ми повідомляли, що Куп’янськ отримав два потужних мобільних генератори, а школярі селища Донець – планшети.

Більше новин Харківської області читайте на нашому сайті.