Боєць з Ізюма, який втратив ногу у бою, взяв участь у «Іграх нескорених»

25.09.2023 12:50 Суспільство
Фото: Харківська окрема бригада ТрО Фото: Харківська окрема бригада ТрО

З 9 по 16 вересня німецькому місті Дюссельдорф відбулися щорічні змагання «Ігри Нескорених». Це спортивний захід з адаптованих видів спорту для поранених військових та ветеранів, з метою показати, що їхня воля сильніша за травми. 

Про це  медіа «Слобідський край» розповіли у Харківській окремій бригаді сил територіальної оборони.

ТрО

Цьогоріч Україна відправила на змагання 25 спортсменів, одним з них був боєць Ізюмського окремого батальйону територіальної оборони Богдан «Сільвер». В березні минулого року під час оборони Ізюма чоловік втратив ногу, але після тривалої реабілітації повернувся до батальйону та продовжує боронити Україну.

— Це дуже крутий захід для наших поранених бійців. «Ігри Нескорених» дають можливість проявити себе в різних видах спорту, про які дехто навіть не чув. Змагання допомагають хлопцям і дівчатам, що втратили частину свого здоров’я почати життя з натхненням та радістю від миті, що дарує доля, - каже Богдан.

Богдан Боєць ТрО

Незламні спортсмени зі всього світу змагалися в 10 адаптованих видах спорту. Цьогоріч на «Іграх Нескорених» був присутній засновник змагань – член британської королівської родини принц Гаррі. «Сільвер» каже, що принц був дуже вражений героїчністю українського народу  та нашими спортсменами.

— Те саме я відчув і від спортсменів з інших країн. Я побачив співчуття через війну, багато хто підходив і висловлював підтримку нашому народу. І по десятку разів на день я чув «Слава Україні» з різними акцентами, - розповідає військовий.

принц Гаррі

Ігри Нескорених

Сільвер

Раніше ми розповідали про командира взводу 5-ї Слобожанської бригади з Харкова «Ключа», якому вдалося повернутись з тривалої ротації у Серебрянському лісі без втрат загиблими.

А також про нацгвардійця бригади «Спартан» на псевдо Ранок, який поділився своїми спогадами про Слобожанський контрнаступ.

Та про гвардійця Олексія з позивним «Малий», який отримав важке поранення у боях за Соснівку Харківської області, але навіть після протезування повернувся на службу та боронить Україну.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.