Геннадій Кернес запропонував кандидатуру свого нового заступника

05.11.2019 17:32 Суспільство
Фото: city.kharkov.ua Фото: city.kharkov.ua

Цей фахівець очолить напрямок електронного управління, послуг і кібербезпеки.

Харківський міський голова Геннадій Кернес готується подати на розгляд депутатів міської ради кандидатуру нового заступника мера. Про це він повідомив 5 листопада під час підписання Меморандуму про співпрацю з Академією електронного урядування.

«Заступник міського голови з цифрової трансформації – це новий профільний керівник напрямку, його повноваження і обов'язки готуються на затвердження сесії. По суті – це цифровий розвиток Харкова, електронних послуги і «міста в смартфоні». Буду пропонувати на цю роботу Олега Дробота. Вважаю, що він показав свій потенціал у Департаменті реєстрації і здатний очолити стратегічний напрям «діджитал», – сказав Геннадій Кернес, відповідаючи на pfпитання журналістів.

За повідомленням прес-служби Харківської міськради, Олег Дробот очолює Департамент реєстрації та цифрового розвитку з 2016 року. Виступає за переведення в онлайн всіх публічних послуг для населення і бізнесу, навчання жителів цифровим навичкам і основам цифрової безпеки, розвиток локального IT-бізнесу і місцевих стартапів.

Читайте також: Президент України приїде до Харкова

Андрій Соха