Гороскоп на тиждень 10-16 квiтня для всіх знаків зодіаку

09.04.2023 15:51 Суспільство
Колаж: "Слобідський край" Колаж: "Слобідський край"

Цього тижня Овнам пощастить з ідеями і проєктами, а Тельцям – в особистому житті. Раків зірки попереджають про можливі інтриги та конфлікти, а Левів – про далекі поїздки. 

ОВЕН 
Не вiдкладайте важливi зустрiчi, здiйснюйте мозковий штурм i просувайте свої iдеї i проєкти. Зараз вам щастить, i ви можете завоювати визнання не тiльки на дiловому теренi, але й в колi друзiв. Змiна обстановки, поїздки, новi романтичнi знайомства забезпечать приплив свiжих сил. Четвер – кращий день для покупок, а на недiлю можна планувати свiтськi заходи, вiдвiдування спортивних клубiв або прийом гостей у себе вдома.
Сприятливi днi: 14, 15; несприятливi: 16.

ТЕЛЕЦЬ 
З'являться новi пропозицiї про партнерство i обмiн послугами. Особисте життя виграє вiд успiхiв на дiловому теренi. У неодружених Тельцiв можливi службовi романи, знайомства. У четвер чекайте приємних новин здалеку. Це сприятливий день, щоб в листуваннi через Інтернет або телефоннiй розмовi з коханою людиною досягти визначеностi в деяких питаннях. У вихiднi займiться собою i уникайте стресiв.
Сприятливi днi: 11, 15; несприятливi: 10.

БЛИЗНЮКИ 
Вiрогiднi проблеми в подорожах, збої в роботi комп`ютерiв та iнших систем зв`язку. Але саме у понедiлок i вiвторок формуються тенденцiї на найближчий мiсяць. У четвер можна займатися капiталовкладеннями, операцiями купiвлi-продажу i робити особистi придбання. У вихiднi спробуйте, щоб вашi плани спiвпали з планами партнера – i вам гарантований комфортний вiдпочинок i приємнi враження.
Сприятливi днi: 14, 16; несприятливi: 12.

РАК 
Iнтриги в найближчому оточеннi у понедiлок можуть перерости в конфлiкт. Проявiть мудрiсть i знайдiть спосiб примирити ворогуючi сторони. У ваших особистих справах змiни можливi із середи. Обговорiть з близькою людиною плани, якi ви намiтили, а у четвер вiдправляйтеся разом за покупками.  У вихiднi знайдiть час для занять у спортивному клубi. Невелике фiзичне навантаження пiде на користь.
Сприятливi днi: 14; несприятливi: 10.

ЛЕВ 
Не все зараз залежить вiд вас, тому не форсуйте події. Поки краще зайнятися пошуком необхiдної для справи iнформацiї. У понедiлок може виникнути необхiднiсть дальньої поїздки або прийдуть новини здалеку, якi повернуть на порядок денний якесь ранiше вiдкладене питання. З середи по п`ятницю вам захочеться бiльше часу присвятити домашнiм справам, але вже у вихiднi буде корисно змiнити обстановку.
Сприятливi днi: 10, 13; несприятливi: 14.

ДIВА 
У дiлових i особистих зв`язках вiрогiднi змiни, якi примусять вас по-новому поглянути на своє життя. Можливе повернення старих зв`язкiв, iнтересiв та iдей, для реалiзацiї яких тепер з`являться вiдповiднi умови. Із середи по п`ятницю буде сприятливою робота в спокiйнiй обстановцi з можливiстю привести до ладу справи, що накопичилися, i упорядкувати iнформацiю. Бережiть здоров`я i приймайте вiтамiни.
Сприятливi днi: 16; несприятливi: 10.

ТЕРЕЗИ 
Раптова закоханiсть або нешкiдливiше нове захоплення можуть зайняти всi вашi думки. Намагайтеся придiляти належну увагу роботi, щоб вашi прорахунки не викликали нарiкань з боку начальства.  Ви можете вiдчути необхiднiсть зайнятися власною зовнiшнiстю або самоосвiтою, щоб справити потрiбне враження в дiлових i свiтських заходах.
Сприятливi днi: 15; несприятливi: 12.

СКОРПIОН 
Розширюйте спiвпрацю, обмiнюйтеся iнформацiєю та iдеями – ваш ентузiазм буде винагороджено. Хороший час для втiлення творчих планiв. Наведення ладу в будинку супроводжуватиметься цiкавими знахiдками або виникненням нових планiв. У вихiднi днi спробуйте не думати про майбутнi справи i обирайте вiдпочинок i розваги на свiй смак. Головне – знаходитися серед людей, що роздiляють вашi iнтереси.
Сприятливi днi: 11, 16; несприятливi: 10.

СТРIЛЕЦЬ 
Можуть виникнути i непередбаченi обставини, якi примусять вас бiльше уваги придiлити домашнiм питанням. Будьте уважнi у понедiлок i вiвторок, якщо доведеться вести вiдповiдальнi переговори. Iнформацiя може прийти у викривленому виглядi. Але будьте сприйнятливi до всього, що вiдповiдає вашим планам i очiкуванням.
Сприятливi днi: 13, 14; несприятливi: 16.

КОЗЕРIГ 
Ваша допомога, порада або фiнансова пiдтримка можуть знадобитися комусь з близьких. Але проявлена турбота пiднiме настрiй i вам, i тим, з ким вас об`єднають обставини. Із середи по п`ятницю з`явиться можливiсть бiльше часу придiлити домашнiм справам.  У вихiднi можете вiдправитися в гостi до друзiв.
Сприятливi днi: 12; несприятливi: 15.

ВОДОЛIЙ 
У понедiлок можуть порушитися якiсь домовленостi, на що ви вiдреагуєте доволі бурхливо. Але згодом виявиться, що все не так i погано. Вирiшуючи матерiальнi питання, радьтеся з партнерами i добре прояснюйте деталi. Незважаючи на велику зайнятiсть, ви зараз у центрi уваги ваших шанувальникiв (або прихильниць). Знайдiть час для зустрiчi з друзями. 
Сприятливi днi: 16; несприятливi: 11.

РИБИ
Якщо ви про щось мрiяли, то звернiть увагу – чи не йдуть пiдказки i нагадування, то прийшов час дiяти рiшучiше. Головне – зняти зайву напругу, не допускати перевантажень i знаходити час позайматися тим, чим вам подобається. У понедiлок i вiвторок не ризикуйте, вступаючи в суперечки з начальством. Узагалi, можете спокiйно пливти за течiєю – цього тижня вам, безумовно, щаститиме.
Сприятливi днi: 10, 14; несприятливi: 11.

 

Автор: Ірина Мнішек