Гороскоп на тиждень 3–9 квiтня для всіх знаків зодіаку

02.04.2023 15:50 Суспільство
Колаж: "Слобідський край" Колаж: "Слобідський край"

У Близнюків на цьому тижні відкриються нові таланти, Дівам краще не перенавантажуватися на роботі, а Рибам зірки радять не вплутуватися в авантюри.

ОВЕН 
Те, до чого ви прагнете, може виявитися протилежним тому, що вам необхiдно зробити в реальностi. Страх за своє майбутнє, можливо, примусить вас замислювати «пiдступнi задуми». Не варто пiддаватися цьому руйнiвному бажанню.  В п’ятницю вам, ймовiрно, доведеться спiлкуватися з далекими родичами або давно забутими знайомими. Суботу варто присвятити виконанню свого бажання як слiд вiдпочити.
Сприятливий день – 5; несприятливий – 9.

ТЕЛЕЦЬ 
Починайте активно змiнювати себе i шукайте новi неординарнi шляхи в особистому життi. Надавши послугу керiвнику в понедiлок, ви тим самим допоможете йому вирiшити складну ситуацiю – i вiн неодмiнно вiддячить вам. П’ятниця дуже хороший день для зустрiчей i дружнiх вечiрок.  У кiнцi тижня вас можуть пiдвести дiловi партнери. У четвер можлива конфлiктна ситуацiя з дiтьми.
Сприятливий день – 9; несприятливий – 6.

БЛИЗНЮКИ 
Подiї сприяють тому, щоб докласти всiх зусиль для розкриття вашого таланту. Ви цього тижня виявитеся незвичайно вдалим спiвбесiдником. Новi приємнi знайомства вiдкриють хороші перспективи. На вас чекає успiх i в навчаннi. Якщо вам необхiдна нова iнформацiя, яка дозволить пiдвищити рiвень професiоналiзму, – не лiнуйтеся отримати її. Намагайтеся бути толерантними до оточуючих. Не довiряйте випадковим знайомим. Слідкуйте за своїм мовленням.
Сприятливий день – 7; несприятливий – 3.

РАК 
Ваш соцiальний статус достатньо мiцний, але в серединi тижня знадобиться пiдтримка покровителiв. Звертаючись з проханням, проявiть дипломатiю i такт. У вiвторок або середу спробуйте бути гнучкiшими пiд час обговорення дiлових питань з начальством. Не наполягайте на своїй точцi зору.  В п’ятницю уважно стежте за тим, що вiдбувається навколо вас. Не вiдмовляйтеся вiд нових iдей.
Сприятливi днi – 8, 9; несприятливий – 3.

ЛЕВ 
Понедiлок вдалий для поїздок i вiдряджень. У вiвторок небажано вступати в суперечки  з начальством.  Важливо визначитися з дiловими партнерами – якщо вашi шляхи розiйдуться, то не варто жалкувати про це. В п’ятницю бажано не призначати серйозних зустрiчей. Вiдкладiть пiдписання важливих договорiв, оскiльки вiрогiднi непорозумiння i обмани. Вихiднi обiцяють бути вдалими в усьому.
Сприятливий день – 7; несприятливий – 4.

ДIВА 
Цього тижня бажано розмiряти свої сили i не створювати собi перевантаження на роботi. Звернiть увагу на свiй зовнiшнiй вигляд – зусилля не будуть марними. В середу зустрiч зi старим другом, яку ви давно вiдкладали, нарештi вiдбудеться i принесе певну користь. У п’ятницю об’єктивних труднощiв не уникнути, але вам буде пiд силу виконання нагальних завдань.  Утім не варто чекати цього дня особливих успiхiв вiд вiдряджень, переговорiв i виступiв.
Сприятливi днi – 8, 9; несприятливий – 5.

ТЕРЕЗИ 
Цього тижня доля може подарувати вам приємнi знайомства, якi  неодмiнно допоможуть у справах. Будьте обережнiшими в ухваленнi рiшень – самообман здатний зiграти з вами злий жарт. Сприятливий час для полiпшення вiдносин з начальством або переходу на нову роботу. Четвер хороший день для публiчних виступiв. У п’ятницю навколо вас можуть кипiти справжнi пристрастi – спробуйте зберегти спокiй. Недiля може виявитися суперечливим днем.
Сприятливi днi – 3, 6; несприятливий – 8.

СКОРПIОН 
Цього тижня з’являться iдеї нових проектiв –  не забувайте про розумну обережнiсть. Щоб укрiпити бюджет i розширити кругозiр, берiть участь у серйозних комерцiйних проектах. Невеликi нелади врештi-решт пiдуть вам на користь. Вiвторок може виявитися сприятливим днем для звернення з проханнями до начальства. У четвер навчайтеся, спiлкуйтеся i збагачуйтеся новими корисними зв’язками. В недiлю спробуйте дiйти єдиної думки з близькими людьми.
Сприятливi днi – 4, 6; несприятливий – 8.

СТРIЛЕЦЬ 
Активно рухайтеся до намiченої мети – партнери допоможуть i пiдтримають вас. Якщо ви все вирiшили i продумали, то цей тиждень сприятливий для змiни роботи. У вiвторок не берiться за кiлька справ вiдразу. Четвер, ймовiрно, засмутить вас дрiбними неладами у сферi дiлових переговорiв, проте не варто пiддаватися емоцiям. У другiй половинi тижня дiти вимагатимуть вiд вас пильної уваги. У вихiднi у вас може виникнути проблема вибору, наприклад, мiж заробiтком i вiдпочинком.
Сприятливi днi – 5, 7; несприятливий – 9.

КОЗЕРIГ 
Цiлком iмовiрно, що вам доведеться з головою влiзти не в свою справу. Приготуйтеся до того, що доведеться захищати свої права i пояснювати, що ви взагалi тут робите. Вiрогiднi творчi ідеї, тому прислухайтеся до голосу своєї iнтуїцiї. Понедiлок сприятливий для накопичення iнформацiї i контактiв. Вiвторок – для справ солiдних, середа – для диспутiв. У п’ятницю спробуйте завершити велику частину початих справ.
Сприятливий день – 7; несприятливий – 3.

ВОДОЛIЙ  
Цього тижня найвищу цiннiсть для вас матиме час.  На роботi спробуйте бути стриманими – ви будете предметом обговорення серед колег – не треба давати їм додатковий привiд для плiток. Друга половина тижня сприятлива для реорганiзацiї i розширення власної справи. Подорож, яка почнеться у четвер, може виявитися на рiдкiсть вдалою. У другiй половинi тижня бажано дотримуватися розумної помiрностi в справах i бажаннях.
Сприятливий день – 9; несприятливий – 7.

РИБИ 
У понедiлок спробуйте не вплутуватися в авантюри –  великий ризик великих втрат. Вiвторок i середа можуть виявитися найскладнiшими днями тижня. У п’ятницю можлива своєчасна допомога друзiв. У суботу можна швидко i рiшуче розiбратися зi всiма виникаючими питаннями. Звернiть увагу на виникаюче у вас натхнення – воно сприятливо позначиться на вашiй дiяльностi. 
Сприятливi днi – 4, 6; несприятливий – 8.