Харківська область отримала нову партію медичного обладнання з Нюрнберга

21.03.2023 18:54 Суспільство

Завдяки міжнародним партнерам і волонтерським зусиллям 21 березня надійшла восьма партія медичного обладнання для Харківщини з Німеччини, в тому числі кардіологічне обладнання, устаткування для ультразвукової діагностики, функціональні ліжка.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської ОВА.

У межах  сьогоднішньої частини нюрнберзької допомоги Гуманітарний хаб Харківської ТЕЦ-5 отримав кардіологічне обладнання, устаткування для ультразвукової діагностики, функціональні ліжка. 

Невдовзі обладнання буде спрямоване до медичних установ Харківщини. До слова, наразі вже понад 15 лікарень регіону зміцнили свою матеріальну базу завдяки підтримці з Нюрнберга. Насамперед ідеться про ті районні та обласні заклади, що мали особливо гостру потребу в цьому. 

З початку військової агресії Гуманітарний хаб ТЕЦ-5, що був створений з ініціативи БФ «Майбутнє – дітям», зумів акумулювати та передати мешканцям регіону понад 250 тонн різноманітних вантажів: від предметів повсякденного побуту і харчів до високоточного обладнання, що рятує життя маленьких та дорослих пацієнтів у лікарнях області.

Нагадаємо, нещодавно у Балаклійській лікарні ввели в експлуатацію 32-зрізовий комп’ютерний томограф Aquilion Lightning виробництва Canon.

Чугуївська громада Харківської області отримала партію допомоги для Пунктів Незламності та укриттів від польського міста-побратима.

Нагадаємо також, на час дії воєнного стану сімейні лікарі у медзакладах Харківської області мають приймати мешканців та ВПО без укладеної декларації. Пацієнти можуть зробити базові аналізи, а також пройти обстеження у вузькопрофільних спеціалістів для встановлення діагнозу чи призначення лікування безплатно.