Маленький шахіст з Харкова зібрав гроші на підтримку дітей, які постраждали через війну 

28.07.2022 16:16 Суспільство
Фото: Харківська обласна рада Фото: Харківська обласна рада
Харків'янин Максим Стремоухов грав у шахи з перехожими, щоб зібрати кошти на підтримку ЗСУ та постраждалих через війну дітей.

Максим Стремоухов – один з членів гуртка «Шахи» Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» (керівниця – Галина Шаповал). Незважаючи на юний вік, хлопчик уже завоював першість серед своїх однолітків, ставши чемпіоном Харкова та Харківської області з шахів.

Перебуваючи на Закарпатті, Максим знайшов власний спосіб, як можна зробити внесок у спільну перемогу. 23 та 24 липня він взяв участь у різноманітних заходах, направлених на підтримку ЗСУ та дітей, які постраждали внаслідок війни.

Задля того, щоб зібрати кошти на підтримку Збройних Сил – грав з усіма охочими в шахи і навіть взяв участь у шаховому турнірі, щоб допомогти іншим дітям, які також стали жертвами бойових дій.

«Максим не тільки успішно зіграв, а й зробив внесок у майбутню перемогу. Вітаємо його з успішним виступом у турнірі та бажаємо подальших успіхів за шаховою дошкою під мирним небом України!» –  повідомляють у Харківському обласному палаці дитячої та юнацької творчості.

Автор: Юлія Гнатченко