Митники не пустили до Харкова майже 300 футболок «Louis Vuitton» з Туреччини

14.01.2021 15:50 Суспільство

Як повідомили у Слобожанській митниці сьогодні, 14 січня, напередодні у пасажирки авіарейсу зі Стамбула на митному посту «Аеропорт «Харків» виявили футболки на суму понад одну тисячу євро.

Це сталося під час поглибленого огляду багажу. Фахівці Слобожанської митниці Держмитслужби виявили у громадянки Узбекистану 285 футболок з різними надписами брендових найменувань у пакетах з етикетками. Кількість футболок перевищила неоподатковану норму, яку можна переміщати через митний кордон України, та підлягала оподаткуванню митними платежами.

Жінка обрала проходження через канал спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим порушила митні правила за ч. 1 статті 471 Митного кодексу України. Вартість футболок склала майже 1200 євро, проте через кордон без письмового декларування та сплати митних платежів  одна людина може ввезти товар вартістю не більше 1000 євро (при ввезенні товарів на митну територію України через пункти пропуску через державний кордон України, які відкриті для повітряного сполучення).

Футболки вилучили. На порушницю склали протокол за ч. 1 статті 471 Митного кодексу України.

Читайте також Винаймав житло, щоб обікрасти: на Харківщині затримали рецидивіста