На Харківщині обстежили майже дві тисячі кілометрів ліній електропередачі

20.06.2023 13:20 Суспільство
Фото: ХОВА Фото: ХОВА

Загалом з початку деокупації Харківської області було обстежено понад три тисячі гектарів території. 

Про це під час брифінгу розповів речник ДСНС у Харківській області Євген Василенко, повідомляє «Слобідський край».

З початку деокупації Харківщини саперами ДСНС було обстежено 3 068 гектарів території, 1 945 кілометрів ліній електропередачі, виявлено та знешкоджено понад 71 тисячу вибухонебезпечних предметів.

За тиждень з 12 до 19 червня піротехнічні підрозділи ДСНС виїжджали на знешкодження вибухонебезпечних предметів 285 разів та знешкодили 1004 боєприпаси.

Наразі на деокупованій території Харківської області працює два піротехнічні розрахунки, 163 сапери та 64 одиниці техніки. Переважно вони обстежують лінії електропередачі, а також виїжджають для обстеження розмінування приватних домоволодінь, реагують на заявки місцевих мешканців.

Нагадаємо, на Харківщині за тиждень на мінах підірвалось двоє людей.

Нагадаємо, у Харківській області триває розмінування ліній електропередач, інфраструктури, сільськогосподарських земель та інших об'єктів. Більш ніж 500 тисяч гектарів сількогосподарських земель ще необхідно розмінувати. Усього в регіоні засіяно понад 600 тисяч гектарів полів. 

Нагадаємо ще, мінна небезпека в Харківській області залишається дуже високою. Наразі в області працює 32 піротехнічні розрахунки, до яких входить 161 людина та 64 одиниці техніки. Проте такої кількості наразі замало.

Більше новин Харківська область читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко