На трасі Київ – Харків – Довжанський тимчасово перекриють рух: що відомо

19.09.2023 07:53 Суспільство

У Харківській області у вівторок, 19 вересня, на дорозі державного значення Київ – Харків – Довжанський через ремонтні роботи енергетиків перекриють рух усього транспорту в обидві боки.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на Службу відновлення та розвитку інфраструктури в Харківській області, проїзд заборонять з 12.00 до 13.30.

Аварійно-відновлювальні роботи з електропостачання фахівці АТ «Харківобленерго» виконуватимуть у межах траси М-03 Київ – Харків – Довжанський км 548+300 – км 556+790.

«У зв‘язку з проведенням аварійних робіт по всій смузі руху для транспортних засобів буде організовано об’їзд», – повідомляють шляховики.

У пресслужбі патрульної поліції Харківської області розповіли, що об'їзд організовано автодорогою М-03 через село Залізничне,  автодорогою Р-07 через село Малинівка — місто Чугуїв — автодорогою М-03.

Перекриття руху на трасі Київ-Харків-Довжанський 19 вересня 2023

Схема об’їзду / Патрульна поліція Харківської області

Нагадаємо, у Харківській області шляховики завершують ремонт траси «/М-03/ – станцiя Гракове – Базалiївка – гребля», яка пролягає через Печенізьку та Чкаловську громади. 

Також у Харківській області шляховики підтримують у належному стані дороги державного значення, зокрема ті, які з'єднують нашу область з Луганською та кордон з росією.

Раніше ми писали, що у Харківській області шляховики почали капітальну відбудову ще одного мосту, зруйнованого в лютому 2022 року внаслідок російської агресії. Це 18-й міст, який планують капітально відбудувати на Харківщині.

Більше новин Харківська область читайте на нашому сайті.