Безвіз у Харкові зустріли підняттям прапорів (Фото)

11.05.2017 10:33 Суспільство
Фото із соціальної мережі, ХОДА Фото із соціальної мережі, ХОДА
11 травня у Харкові відбулася церемонія підняття Державного прапора України та прапора Європейського Союзу.

Підняттям прапорів у Харкові та всіх районах області відзначили рішення Ради ЄС про схвалення законодавчої пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для громадян України.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична виступила зі зверненням до жителів області. 

Попереду великий шлях, він тернистий і дуже важкий, але частину його за чотири роки вже пройдено. Рішення Ради ЄС надає нам упевненості в тому, що ми - частина європейської сім’ї, що Європа - наш надійний партнер та друг. Україна - це Європа! Саме з таким гаслом чотири роки тому студентство вийшло на майдани в усіх регіонах країни, щоб захистити своє майбутнє. І сьогодні завдяки послідовній та виваженій позиції Президента України Петра Порошенка та за підтримки всього українського народу ми впевнено затвердили своє європейське прагнення, - сказала вона.

У заході, який проходив на головній площі міста, взяли участь студенти харківських вузів, спортсмени, учасники АТО, солдати Нацгвардії і творчі колективи.

Після підняття прапорів України та Європейського Союзу на площі Свободи відбувся урочистий марш за участю підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії та Національної поліції України.

Безвізовий режим для українців затвердила Рада ЄС 

Автор: Администратор сайта