Про ситуацію в енергетиці регіону розповіли у ХОДА

Про ситуацію в енергетиці регіону розповіли у ХОДА

Фото:forbes.net.ua

Засідання обласного антикризового енергетичного штабу проходитимуть щодня.

 Заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко розповів на засіданні 16 лютого про ситуацію в енергетиці Харківщини.

- На цей момент ситуація в Харківській області стабільна й контрольована. Усі служби обленерго та теплоелектростанції працюють у штатному режимі, - заявив він.

Посадовець підкреслив, що Харківська облдержадміністрація  підтримуватиме стабільне й стале енерго- та теплозабезпечення населення. Також у регіоні будуть виконуватися всі завдання державного Антикризового енергетичного штабу. А засідання обласного штабу проходитимуть щодня.

Нагадаємо, у рамках вжиття тимчасових надзвичайних заходів в енергетиці головам ОДА спільно з обленерго та промисловими підприємствами доручено розробити плани-графіки для зменшення енергоспоживання у пікові години навантажень. Про це  15 лютого на позачерговому засіданні Уряду заявив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Він повідомив, що на виконання протоколу засідання антикризового енергетичного штабу, яке відбулося 13 лютого, найбільші промислові області -  Дніпропетровська, Київська, Полтавська, Сумська, Харківська, Чернігівська вже провели штаби з надзвичайних техногенних ситуацій для перегляду погодинних графіків навантажень підприємств та генеруючих потужностей.

- Блокування на сході поставок антрацитової групи вугілля розпочалося у найнижчий температурний режим місяця, відтак сьогодні слід думати не лише про постачання електроенергії, а й про забезпечення теплом населення. Тому питання стосується не лише промислових регіонів. Областям будуть надані рекомендації, яким чином переглянути режими енергоспоживання та зменшити його у пікові години, - зазначив Геннадій Зубко.

Раніше повідомлялося ЧИ ВИСТАЧИТЬ ЗАПАСІВ ВУГІЛЛЯ НА ЗМІЇВСЬКІЙ ТЕС, РОЗПОВІЛИ ФАХІВЦІ.

Максим Грек