Уряд виділив 25 мільйонів для Харківщини. Куди підуть гроші

13.11.2014 09:35 Суспільство
dt.ua dt.ua

Харківська область отримала гроші для покриття витрат на лікування хворих із зони АТО. Т. в. о міністра охорони здоров’я України Василь Лазоришинець звернувся до керівництва Уряду з проханням виділити з резервного фонду додаткові кошти для забезпечення належною медичною допомогою тимчасово переміщених осіб, які мешкають нині на території Харківської області.

Станом на 10 листопада 2014 р. їх кількість становить 113 тис. 742 особи.

Читайте також: НА ЗДОРОВ'Я КАТАСТРОФІЧНО НЕ ВИСТАЧАЄ. ОБЛАСНІ ДЕПУТАТИ ПЕРЕГЛЯНУТЬ БЮДЖЕТ
                     НА ГЕМОДІАЛІЗ ТА ІНСУЛІН ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ З ДОНБАСУ НА ХАРКІВЩИНІ ГРОШЕЙ НЕМАЄ
                    В ЯКУ СУМУ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ З ДОНБАСУ ОБІЙДУТЬСЯ БЮДЖЕТУ ХАРКІВЩИНИ. ІНФОРМАЦІЯ ЧЕРНОВА

За інформацією Департаменту охорони здоров’я Харківської ОДА, за період з травня до листопада поточного року із зазначеної категорії громадян за стаціонарною медичною допомогою звернулося 7 126 осіб, за амбулаторною – 24 555, здійснено 3 152 виїзди бригад екстреної медичної допомоги, народилося 586 немовлят, 333 особам з числа загиблих за час антитерористичної операції проведено судово-медичні експертизи.

Разом з тим, за словами Василя Лазоришинця, в бюджеті області ці кошти не були передбачені під час формування видатків місцевого бюджету.

«На сьогодні виникла обґрунтована потреба виділення додаткових коштів на часткове відшкодування витрат закладів охорони здоров’я Харківської області у розмірі 25 млн 471 тис. грн», - зазначив Василь Лазоришинець.

Кабінет Міністрів України своїм рішенням підтримав ініціативу МОЗ та виділив необхідні кошти для забезпечення потреб лікарень, «швидких» та бюро судово-медичної експертизи.

Автор: Администратор сайта